Egy vásárló sztorija, véleménye a csatornafűtésről
Vásárlónk, Odrovics János véleménye a csatornafűtés témájáról “…Amikor megvettük az új házunkat, éppen tél volt. Elég nagy hó esett, és nappal olvadni kezdett. Ekkor derült ki, hogy mit hallgatott el az előző tulaj. A gyerekszoba falán óriási vizes folt jelent meg. Elkeseredve néztük a feleségemmel az egyre növekvő beázást, és értetlenül álltunk az eset előtt.…

